WTWE
VÝVOD BONUSŮ
Je nad slunce jasnější, že tato stránka není jediné překvapení, které na vás v misi čeká. Ale protože jste si dali tu námahu a zjistili jste si jméno a heslo, odměním vás za to a povím vám, kde hledat:

0-0-0
Jak sami víte, pomocí trojitého stisku klávesy nula se ukládá hra. V animačkách jsem tomu zabránil, ale na některé místa jsem dal skrytý bonus, který se spustí právě trojím stiskem nul. Taková místa jsou oznečna třemi nulami v levém horním rohu.
První upozornění se objeví v páté animačce krátce po sestřelu vrtulníku, když Mark Reynolds vychází z budovy. Pokud bonus aktivujete, místo UAZu budete před vrtulníkem ujíždět v Mini Cooperu.
Druhý bonus je až na úplním konci, když se objeví nápis "Mise splněna." Pokud ho aktivujete, dojde k zajímavému časovému paradoxu.

Anti-anticheat
Štvalo vás, že jste nemohli ukladát hru přes svůj oblíbený cheat šiftmínussavegame? Tak už nemusí, protože ho můžete v klidu vypnout, a to pomocí rádia. Buď aktivujete triple-zero hned po začátku mise, ještě před zobrazením menu, a nebo prostě zničíte rádio kus od Checy. Poté už budete moci ukládat po libosti. Ale pozor - neručím za správnou funkčnost všech scriptů, konkrétně zavírání raketnic po loadu už nefunguje.

Překvapení tam, kde byste je nehledali
Obrazy - různě během mise je možné zahlédnout tři různé obrazy, které se nějak vážou k mé osobě. První z nich je ještě v intru v kanceláři náměstka ředitele pro zpravodajské operace Foleyho. Druhý je možné vidět v Karelinově domě při třetí a čtvrté animačce. A poslední najdete v domě, kde Aslan Radajev drží Marka Reynoldse a kde proběhne závěrečný souboj.

Checův tým - čtveřice Rangerů rozmístěna okolo tábora není jen prachprosotu kulisou pro misi. Každý voják je něčím "unikátní" a nejlépe to zjistíte tím, že k němu přijdete blíž.

Ohniště - uhaste oheň.

Šokující bonus - vzpomínáte na jiskřící transformátor poté, co jste ho zničili? Tak schválně zkuste po likvidaci Radajeva přijít až k němu.

Editor - a pak je tu samozřejmě pár zajímavostí přímo v editoru. Ať už jde o na fóru zmiňovaný název ohně nebo o vyřazenou scénu z outra, na každém kroku narazíte na něco, čím jsem si spestřil editaci.
©2005 OPEREJŠN 85™ to vošéfovala za ňáky tý pomoci vod MUNČ STUDYJOS™. Všechna tráva vyčuzena.
Grafický dizajn ©2005 Gaia. Hozeno na Gajas pejč a sajty těch cypů vod vebzdarma. Vobjeveno x.